Check-Up Nedir?

* Full Name : * Name of your friend :
* E-mail : * Friend's Email Address :
Message
loading

Check-Up Nedir?

Check-up hakkında merak ettiğiniz her şey bu videoda Uzm. Dr. Salim Bereket'in anlatımıyla sizlerle. Daha fazla sağlıklı videolar için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın > https://goo.gl/QqcnI6
Check-up'un tam olarak kelime anlamı İngilizceden Türkçeye geçmiş bir sözdür. Ama Türkçede de kullanılıyor. Türkçe karşılığı kontrol etmek diyebiliriz. Burada tıbbi Check-up olarak ta tabii ki insanları kontrol ederiz. Bu aynı uzun yola çıkacak bir aracı nasıl muayeneden geçiriyorsak, insan hayatının da çok uzun olduğunu düşünürsek insanların dönem dönem bu kontrollerini yapması gerektiğini düşünüyorum. Çok kısa bir vakit ayırarak belki yılda 2-3 saatini bu kontrollerimizi yapıyoruz. Kişiler uzman bir hekime başvur. Burada karşılıklı oturup görüşerek hayat şekilleri, yaşam tarzları, aile öyküleri, varsa vücudunda olmuş bir şikayeti değerlendiriyoruz. Daha sonra kişinin tepeden tırnağa muayenesini yapıp şikayetlerine de yönelik istediğimiz laboratuar ve görüntüleme yöntemleri ile bütünleştirip bir sonuca varıp ona göre değerlendirdiğimiz bir yöntem olarak söyleyebiliriz. 
Central Hospital, 1994 yılından bu yana, İstanbul’un oldukça merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda, 6500 metrekare kapalı alan ve 300’ün üzerinde sağlık profesyoneli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. Central Hospital YouTube kanalında sağlıklı yaşama dair her şeyi bulabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz!

Write Comment

Your Name :

Last Name :

E-mail Address... :

Comment :

Comments

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

NEWSLETTER

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Cancel Kayıt Ol

CONTACT FORM

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.