Cerrahi Olgulara Multidisipliner Yaklaşım

Cerrahi Olgulara  Multidisipliner Yaklaşım

08 Ağustos 2014, Cuma

Central Hospital tüm cerrahi branşlarda, zor ve nitelikli vaka tedavilerinde multidisipliner ekip yaklaşımıyla hizmet vermektedir. (Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Ortopedi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Göz hastalıkları, Kadın hastalıkları, Estetik & Plastik Cerrahi)

Başarılı cerrahi uygulanma ve tedavinin bütünü için ilgili branşın yanı sıra Anestezi, Yoğun Bakım, Radyoloji, Laboratuvar, Endoskopi desteği oldukça önemlidir. Hastanın kronik rahatsızlıklarına göre Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrinoloji branşları ile koordineli çalışılmaktadır. Tedavide tamamlayıcı rolü olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beslenme & Diyet, Psikoloji, Psikiyatri branşlarıyla birlikte tüm ekip multidisipliner yaklaşımla hasta bakımlarını gerçekleştirilmektedir

En son teknolojiye sahip ameliyathaneleri ve yoğun bakımlarıyla, her türlü cerrahi operasyon başarılı bir şekilde yapılabilmekte, ameliyat ve yoğun bakım desteği 7/24 sağlanabilmektedir.

Kanser vakalarında akademik unvanlı hekimlerin oluşturduğu onkoloji konseyleri düzenlenmekte ve bu konseylerde vakalar tartışılarak en doğru tedavi şekli planlanmaktadır.

Central Hospital, İstanbul ve İstanbul dışından gelen tüm misafirlerine en iyi sağlık hizmetini etik değerlerden ödün vermeden sunmaktadır. Yurtdışında referans sağlık kurumları arasında gösterilen Central, Avrupa’nın ve Dünyanın farklı bölgelerinden yıl içerisinde cerrahi tedaviye gelen pek çok yabancı misafirlerine de en iyi sağlık hizmetini sağlamaktadır.     


YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.