Etiyopya’dan Gelen Hastamız Diz Protezi Ameliyatı İle Sağlığına Kavuştu

Etiyopya’dan Gelen Hastamız Diz Protezi Ameliyatı İle Sağlığına Kavuştu

29 Kasım 2022, Salı | Ortopedi ve Travmatoloji

Etiyopya’lı 62 yaşındaki D. A. ISAK İstanbul’a tedavi gören kızının yanına ziyarete gelmişti. Bu süre içerisinde Türkiye’deki hekimlerin alanlarında oldukça iyi ve tıbbi donanıma sahip olduklarını fark etmiş. Bir yılı aşkın süredir devam eden diz ağrılarından kurtulmak için muayene olmak istemiş ve tanıdıklarının yönlendirmesiyle Central Hospital’a başvurmuş.

 

Hastamız ilk muayeneye geldiğinde diz eklerimdeki yoğun ağrı ve son dönemlerde artan yürüme güçlüğü olduğunu belirtmişti. Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Op. Dr. Can Yapıcı’nın muayenesi ve tetkiklerinin sonucunda hastamızın diz protezi ameliyatı olmasına karar verildi.

 

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Op. Dr. Can Yapıcı tarafından başarılı bir ameliyatla hastamıza

diz protezi takıldı. Hastamız ameliyat sonrasında kısa bir süre hastanede kalmış, ameliyatın 3. gününde rahat bir şekilde yürümeye başlamıştır. Hastamızın günden güne ağrıları azalmakta ve yürüyüşleri daha rahat olmaktadır. Hastamız takılan protezin etkisiyle daha önce yürürken yaşadığı zorlukları yaşamadığını sadece iyileşme sürecinin etkilerini hissettiğini ifade etmektedir.

 

Hastamız D. A. ISAK, Op. Dr. Can Yapıcı’nın yaptığı ameliyattan, Central Hospital’ın hemşirelik, bakım, otelcilik hizmetlerinden ve özellikle kendisine birebir sağlanan tercüman hizmetinden oldukça memnun kaldığını belirterek hastaneden ayrılmıştır. ISAK, diğer dizindeki ağrı için de bir sene sonra tekrar Central Hospital’a gelerek tedavi olmak istediğini belirtmiştir.


Ortopedi ve Travmatoloji Bilgi & Randevu 444 77 99 veya e-randevu hizmetinden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.