Yönetim Kurulu Mesajı

 

Uzm. Dr. Öznur Eroğlu Ermiş

 

1994 yılından bu yana İstanbul’un merkezi bir noktası olan Kozyatağı’nda profesyonel ekibi ile 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti sunan Central Hospital, Ocak 2023’de Eren Hastanesi tarafından satın alınmıştır. Her iki kurum sektördeki sağlık yolculuklarına bundan sonraki süreçte Central Hospital Kozyatağı ve Central Hospital Ataşehir olarak daha da güçlenerek devam edecektir.

Alanında uzman hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrolarıyla multidisiplinel ekip anlayışı ile etik değerlerden ödün vermeden hizmet sunan Central Hospital, Bebek Dostu hastane unvanına sahip, Sağlık bakanlığı Kalite Yönetim Sistemini uygulayan, Sağlık Turizmi belgesi sahip, yurt dışı hasta hizmetleri departmanı koordinasyonu ile yurt dışından farklı coğrafyalardan gelen hastalara kaliteli sağlık hizmeti veren bir hastane statüsündedir.

Central Hospital Kozyatağı sektördeki marka değeri, mevcut konumu, deneyimli hekim ve sağlık çalışanı kadrosu, teknolojik alt yapı ve modern mimarisiyle bundan sonraki süreçte de profesyonel yönetim anlayışıyla sektördeki büyüme stratejileri doğrultusunda sağlık alanında emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

 

Uzm. Dr. Öznur Eroğlu Ermiş

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

 

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.