Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Ali Rıza ERME

13 mayıs 2011'de sağ ayağımda oluşan halluks rigidis'i başarılı bir operasyonla alan ve ameliyat sonrasını sıkıntısız geçirmemi sağlayan Op.Dr. Gök Tuğrul BERKEL'e ve hastanenize çok teşekkür ederim.

Sedat ERDOĞAN

Sn. Neslihan Katmer' e göstermiş olduğu ilgi alaka ve anlayış için çok teşekkür ediyorum. Daha önce hastanenize hiç gelmemiş olmama ve hakkınızda bir fikrim olmamasına rağmen ilk intiba ve davranışla hastanenizin çok iyi şekilde aklımda yer etmesini sağlamıştır. Tüm çalışanlarınızın aynı duyarlılıkta olduğu var sayarak sektörünüzde başarılar diliyorum.

Gazme TAŞKAPU ESER

30 hafta gebeliğimden şuana kadar ki takibini güleryüzü ve sakinliğiyle yapan Başak Hanıma teşekkürler.

Burcu ÇİÇEK

Hastanenizde yattığım sürece 5. katta benle yakından ilgilenen Neslihan hemşireye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Böyle elemanlarınız olduğu sürece, hastaneniz her zaman en üst düzeyde olacaktır.

Emel AKKAYA

Bebeğimin doğumunu başarıyla gerçekleştirip bana ve bebeğime gösterdiği ilgiden verdiği moralden dolayı Dr. Başak Hnm' a sonsuz teşekkür ediyorum aynı zamanda bebek hemşirelerinede ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Selim YİĞİT

Değerli Central Hospital ailesi ! Bebeğimizin doğum sürecinde yakın ilgi ve alakanız, güzel hizmetiniz için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Muhterem doktorumuz Fatma Nur Hanım ise övgülerin ve teşekkürlerin en büyüğünü hakediyor. Allah Razı Olsun (Yiğit Ailesi)

Cemal ÖZDEMİR

Kızımızın doğumu süresince eşime ve bizlere gösterdiğiniz ilgi ve alaka güleryüz için başta dr sn BAŞAK hanım ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

Tilda MANGASAR

Annem Seta Biberyan'ın tedavi sürecinde sağlığıyla yakından ilgilenen Sayın Dr.Mübeccel Akman' a, 3. katta yattığımız bir hafta boyunca gece gündüz yakından ilgilenen, her daim güler yüzlü tüm hemşire arkadaşlara, hastabakıcılara ve kat sorumlularına teşekkür ediyorum.

Özcan KORKMAZ

Hastanede kaldığımız süre boyunca Zeynep Hemşire, Gökşen Hemşire, Memduha Hemşire ve personel Müşerref Hanım'a yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Sabri AKTAŞ

Doktorun yakınlığı, personelin sıcaklığı,güleryüzlülüğü ağrımı unutturdu. Her müdahale anında yapıldı, hepsi çocuklarım gibiydi sanki hastane değil de beş yıldızlı oteldeydim. Ayrıca temizlik ve hijyen dört dörtlüktü. Herşey için bütün personele çok teşekkür ederim.

Adem CENGİZ

Bebeğimizin doğumu ve sonrasında kaldığımız 6.katta güleryüz ve ilgilerini esirgemeyen tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz... Şule - Adem Cengiz

Recep Hasret KURT

Bebeğimizin doğumu için hastanenizde kaldığımız süre içerisinde başta güleryüzünü ve ilgisini hiç esirgemeyen tüm hastane çalışanlarına, Hasta İşleri Müdürü Şenay Hanıma, Doktorumuz Fatma Nur Hanıma ve tüm 6. kat hemşirelerimize Teşekkür ediyoruz. Recep - Hasret ve Pelin KURT :)

Mario MİLLİ

Bugün aldığım bir telefonunuzlan hastane kadronuzlan vede alakanızdan çok onur duydum başarınızın bu şekilde devam etmesini canı gönülden dilerim saygılarımla.

Nuray KARAP

Şuan hastenenizte yatmakta olan Selviye Karap' ın Dr. Sinan Bey e, Dr Orhan Bey e, hostes Işıl Hanım, yoğun bakımdaki Barış Bey e ve ekibine hemşirelerine, hasta bakıcılarına çokkk teşekkür ediyorum annem adına ...

Ayşe DEMİR

Akşam saatlerinde çağrı merkezini aradığımda istediğim doktorla görüşmelerimi sağladıkları için arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum ve bana her zaman yanımda olduğu güvenini verdiği için Central Hospital a teşekkür ediyorum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.