Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Eda TURAN

Doğumumu 41. haftada Sn.Fatmanur Hacıbaloğlu gerçekleştirdi. Kendisi ile gebelik dönemimin 5. ayında tanıştım, geç kalan bir tanışma olmuş. İlk başlarda cep telefonu numarasını alamadığım için endişelenmiştim, ancak kendisine her e-mail gönderdiğimde hızlı şekilde dönüş yapması ile endişelerimin boşa olduğunu farkettim. Doğumum gecikmeli olmasına rağmen, kendisinin dikkatli takibi bizi hiç endişeye düşürmedi. Kendisi çok kibar, dikkatli, sıcakkanlı, esprili ve en önemlisi oldukça mütevazı bir kişi. Ailecek kendisine tekrardan teşekkürlerimizi, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.Doğumum normal doğum olarak başlayıp, sezaryen ile sona erdiğinden NST odasından Bahtınur ve Emre hemşirelerle de oldukça vakit geçirdik. Kendilerine güler yüzlü, motive edici ve profesyonel yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum...

Fulya ARSLAN

Doğumumu hastanenizde yapmadım fakat ilk kontrolünden itibaren hep Sn. Gonca Özmen 'e getirmekteyim. Çocuklarla iletişimine , sakin kalmasına , özenine ve dikkatine hayranım. Sanırım kızımda en az benim kadar hayran çünkü muayenelerimiz aşı bile olsak çok rahat geçiyor.Aracılığınızla burdan Gonca Hanım tekrar teşekkür ederim.

Emirhan HOCAOĞULLARI

Tedavimiz süresince ilgisini ve bilgisini bizden esirgemeyen başta Dr.Cagri Corayev olmak üzere tüm personele teşekkür ederiz...

Ayfer ACAR

Merhaba, ben çocuk felcinden dolayı polio sekeli hastasıyım. Doktorlar fizik tedavi önerdiler. Central hospital hastanesinde yaklasık 3 ay tedavi gördüm. fizik tedavi bölümündeki doktor ve tüm ekibi benimle çok itina ile ilgilendiler. sürekli güler yüzlü ve içten olmalarından dolayı her gittiğimde kendimi özel misafir olarak hissettim.tedavim süresince benden ilgi ve alkalarını hiç eksik etmediler.tedavimin etkili olabilmesi için evde yapmam gerken egzersizleri bıkmadan usanmadan anlatıp öğrettiler. tedavimde etkili olabilmesi için onların ısrarlı önerisiyle kaplıcalara gittim. İyiki onları dinlemişim gerçekten de kaplıcalar tedavi olma sürecimi çok etkili kıldı. fizik tedavi doktoru ve ekibinin doğru teshis ve tedvisi ile birlikte kendimde iyileşme hareketleri görüyorum. Bundan sonraki aşamalarda onların önerdikleri egzersizleri evde yapmaya ve her fırsatta kaplıcalara gitmeye devam edeceğim. Central Hospital hastanesini seçmek benin için en doğru karar oldu. Hastanenizin Fizik tedavi bölümünün tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

Zeynep DÜZGÜN KOCA

Hastaneniz her yönden standartların üzerinde hizmet verdi. Genel anlamda doktorlarınızdan hemşirelere ve hizmetliler dahil tüm görevliler gayet sıcak, ilgili ve görev bilinci ile çalıştılar.Özellikle Emre Hanım, Galina Hanım, Pınar Hanım'a ve çocuk doktorumuz Öznur Hanım'a çok teşekkürler.

Turgay ÖZGÜL

Bütün ekipten memnun ayrıldık. Hiç birini ayırt edemem. İlgi ve alakalarınız için teşekkür ediyorum.Doktorum M.Rafet Bey'e ve ekibine teşekkür ederiz.

Ferhan SELÇUK

Sayın doktorlarınız, radyoloji uzmanı sayın Dr. H. Çetin Öner, yardımcı hemşireler Gül, Gamze, danışmada ilk merhaba Gözde ve diğer çalışanları ile Central Hospital evim gibi.Gülen yüzler ailem gibi. Emeği geçenlere teşekkürlerimle.

Vural DOĞAN

Randevu alımından tüm işlemler sonuçlanana kadar yapılanlardan memnun kaldım.Seneye check-up için tekrar gelmeyi planlıyorum.Arkadaşlarıma da buraya gelmelerini öneriyorum.Teşekkür ederim.

Ali KARAMAN

Hastanenizin tarafımıza göstermiş olduğu tedavi ve alakadan son derece memnun olduğumu belirtmek isterim.Kurumunuzu kesinlikle dostlarımıza tavsiye edeceğim.Sağlıklı ömür ve başarılar dilerim.

Tuğçe OSMANAĞAOĞLU

Özellikle hem kendim hem kızım için hastanenizi tercih ediyorum. Dr. Gonca hanım çok mükemmel bir insan ve çok ilgili.Ayrıca acil serviste bulunan Deniz ve Nevin Hanıma çok teşekkür ederiz.

Dilek BAKIR

Hamileliğim boyunca kontrollerimi yapan Figen Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bütün personelin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.Emre hemşire ve ekibine ayrıca sonsuz teşekkürler.

Nesibe YILMAZ

2012 yılında zor geçen hamileliğimde Dr. Fatmanur Hn ile tanıştım ve sayesinde oğlumu kucağıma aldım.. Yıl 2014 ve yine çok zor geçen bir hamileliğimde İstanbul dışında olmama rağmen her soruma sabırla cevap veren beni hiç yalnız bırakmadığını hissettiğim ve kızımı kucağıma alarak mutluluğumuza mutluluk katan doktorum Fatmanur Hn. ve ekibine çok çok çok teşekkür ederim.. Doğumdan 2 gün sonra hayatıma kaldığım yerden devam ettim.. Sezeryan Doğum yaptığıma kimse inanamadı.. Ağrı yada başka hiçbir şikayetim hiç olmadı.. İyiki varsınız..

Nadide Bilge DOĞAR

Gösterdiğiniz ilgi ve güleryüzlü tavrınız için tüm çalışanlara çok teşekkür ederim. Hizmetlerinizden çok memnun kaldığımızı tekrar vurgulamak isterim.

Ayben ÇAKIRLAR

Öncelikle Doktorum Başak Hanım ve diğer sağlık görevlileri ile bana gece gündüz yardımcı olan hemşire Emre Hanım'a çok teşekkür ederim.Hastanenizi herkese referans gösterebilirim.

Sırma KORKMAZ

Hastanenizden çok memnun kaldığımızı, ayrılırken başta doktorumuz Bülent Bey olmak üzere tüm doktor, hemşire ve hastane çalışanlarına teşekkür ederiz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.