Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Ayşe Betül KAHRAMAN

Duygu, Deniz, Nevin, Zeynep hemşirelere ve ayrıca acil bankosunda bulunan Sedef Hanım, her birinize 10 yıldız.

Ahmet Kaan KIRAÇ

6.kattaki tüm hemşirelerimize temizlik ve genel personele çok teşekkür ederim.Çok saygılı ve işlerini özenle yaptıkları için.Sevgilerle.

Seda ERDOĞAN

Göstermiş olduğunu yakınlık ve ilgiden dolayı bebek hemşiresi Nurşen Hanıma çok teşekkür ederim.Emzirme konusunda moralim bozulmuşken tam anlamıyla beni yeniden motive etti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Şenay SELEN GÜNEŞ

Doktorumuz Figen Temelli Akın Hanımın ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.Ayrıca Hemşiremiz Emre Hanıma desteğinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

Elif TÜRKMEN

Sorunsuz ve ilgili bir süreç geçirdim. Öncelikle hemşireler çok ilgili ve güleryüzlüydü.Herşey için teşekkür ederim.

Mehmet ATİLLA

3.kat 312 nolu odada 15 gün kaldığımız süreçte başta Hatice Özkan Hemşire olmak üzere, Sevgi Hemşire, Neslihan Köseoğlu ve sekreter Esra Çekiç'e güleryüz ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.Ayrıca Doktor Mehmet Akif Yılmaz'a teşekkür ve minnetlerimizi sunarız.

Semra GÜRGÖL

Acil ekibinden Zeynep Hanım'a, Deniz Hanım'a, Eray Bey'e, Ali Bey'e, Nevin Hanım'a teşekkür ederim. Hastanenizden çok memnun kaldık.

Sevim NALBANTOĞLU

Acil servis çalışanlarınızdan Nevin ve Sedef Hanım'a verdikleri hizmet kalitesi ve içten yardımsever yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Necla AKAGÜNDÜZ

Bostancıda oturuyorum.Burası ulaşım merkezi olduğu için her yöne her yere gidebilme imkanına sahip olduğumuz halde bu hastaneyi seçiyorsak bize verdiğiniz hizmetin tatminkar olmasındandır.Teşekkür ederim.

Didem Macit

Kızım Defne Macit 2008 tarihinde doğdu.Doğumdan itibaren Çocuk doktorumuz Uzman Dr.Gonca Özmen'dir. Central Hospital'a geçtiğini duyduğumda bende kızımı buraya getirmeye başladım.Kız kardeşim,iş arkadaşlarım ve yakın akrabalarımız çocuklarını Gonca Hn'a getiriyorlar.Hepimiz çok memnunuz.Güleryüzlü,sevecan,şevkatli,ilgili biri.Defne hastalandığında mutlaka Gonca Hn'ın tedavi etmesini istiyor.İkimize de verdiği güven duygusu bizi huzurlu hissettiriyor.İyiki tanımışız kendisini.Kendisine çok teşekkür ederim.

Dilek YAYLI

Burada yattığımdan beri benimle sabırla ilgilenen 5.kat personelinden Emre Hanım başta olmak üzere Derya ve Galina hemşireye çok teşekkür ederim.Gülen yüzleri solmasın.

Nil UTKU

Radyoloji bölümü danışmanı Hilal Çarıklıoğlu'na ilgisi için çok teşekkürler.

Gülden BERBER

Bir yıl önce hastanenizde doğum yaptım.Hamileliğim süresince kontrollere burada devam ettim.Doktorum Fatmanur Hanıma ve hastanenize güleryüzlü hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Meryem AKTAŞ DÜZGÜN

Genel itibariyle memnunuz özellikle hemşire ve genel temizlik personelinizden.Ayrıca yemekleriniz ve kantin hizmetiniz de çok iyi ve çok temiz.

Mine BAŞSOY

Kadın Doğum Doktorumuz Sayın Başak Hanım'a çok teşekkür ederim.Son derece ilgili, bilgili ve güleryüzlü olmasından dolayı minnettarım.Hasta yatıştaki kat hemşirelerinden de çok memnun kaldım.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.