Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Bedriye YÜZÜGÜZEL

Başta Beyin Cerrahımız Sn.Haluk Özsaraç'a ameliyattaki başarısı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Tüm kat hemşirelerine, hastane personeline ve hasta bakıcı Mustafa Aydın'a teşekkür ederiz.Hizmet kalitenizi hiç kaybetmemenizi temenni ederiz.

Sevinç ÇAĞLAR

Hastane olarak doğum sürecinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.Hastane ve doktorumuz Fatma Nur Hanım'a göstermiş oldukları yakın alakaları için çok teşekkür ederiz. Buradan çok mutlu olarak evime gidiyorum.Herşey için gönülden teşekkürler.

Nagihan KOCAOĞLU

Normal doğum için hastanenizi seçtim. Bu seçim beni yanıltmadı. Özellikle normal doğumda yanımdan ayrılmayan Emre Ebe'ye sonsuz teşekkür ederim.

Fulya AYYILDIZ

Verilen hizmetin iyiliğinin ve çalışanların güleryüzünün devamını diliyorum.Hasta ve yakınlarına sabırla yardımcı olunmasını görmek çok memnun edici.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Asiye ÖZEN

Benimle ilgilenen doktor, hemşire ve hastabakıcılar çok ilgili ve güler yüzlüydü.Özellikle doktorum Başak Hanım, hemşireler Özge, Arzu, Şermin,Esra ve Özlem Hanıma ilgilerinden ve güleryüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Çocuk doktoru Gonca Hanım'a çok teşekkür ederim.Artık oğlum ve kendimle ilgili herşeyde hastanenizi tercih ve tavsiye edeceğim.

Tuğba BABUR

Hastane çalışanlarından çok memnun kaldım. Doktorlarından, hemşirelerinden, temizlik elemanlarına kadar çok güzel ilgilendiler, güleryüzlü davrandılar. Burada çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu hastaneyi kuran ve bu güzel hizmeti bize sunanlara ayriyeten teşekkürlerimi sunarım.

Nalan TORAMAN

Kızlarımı hastanenizde aylık kontrollere getiriyorum.Çocuk doktoru Gonca Hanım ve yardımcısı Neslihan Hanımdan son derece memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum, hiçbir sıkıntımız yok.Başarıların devamı dileklerimizle.

Fatma Halide GÜNEGE

Zemin kattaki laboratuvar teknisyeni Cennet Yılmaz kanımı alırken bana karşı nazik ve kibar tavrı sayesinde gergin durumumu atlatmamda son derece yardımcı oldu.Canımı bile acıtmadı çok teşekkürler.

Alev EFE

Çalışan personelin ilgi ve alakaları çok iyi.Gece 1'de getirilen çorbanın bile sıcacık olması güzeldi.Doktorumuz Başak Hanım bizimle her konuda çok ilgilendi ve gerekli tüm bilgileri verdi.Ameliyatımda bulunan Nurhilal Özçelik'te benimle çok yakından ilgilendi.Ayrıca hepinize çok teşekkür ederiz.

Mukaddes ZEYREK

Tüm personeliniz kendimizi güvende ve özel hissetmemizi sağlayacak kadar ilgili,saygılı ve sıcak davrandılar.Doktorlarımıza, hemşirelerimize, temizlik personeline kadar teşekkür ederiz.Özellikle doğum hemşiremiz Özlem Hanım'a teşekkürler.

Berna ÖTKEN

Hastanenizden genel olarak memnunum.Diş polikliniğine ilk gelişimiz. Oradan da memnun kaldım.Dişçi Levent Bey çok iyi bir hekim.Asistanı Aydanur Hanıma ayrıca teşekkür ederim ilgisinden dolayı.

Zehra KAYA KOYUNCU

Hastanenizden genel anlamda memnun kaldık.Özellikle 2 günlük yatış sürecimizde 5. kattaki personel ve hemşirelerin ilgilerinden ve güleryüzlerinden dolayı bizleri gayet memnun ettiklerini belirtmek isterim.Bu memnuniyetimizden çevremizi de bilgilendireceğiz.Teşekkür ederiz.

Necmiye LİMAN

Hastanenize ilk defa geldik.Bir haftalık misafirliğimiz oldu.Çok memnun kaldık.Özellikle İlknur, Zeynep, Gökçen, Ayşe hemşirelere çok teşekkür ederim.Personelden Günname, Zehra, Aysel Hanıma ayrıca teşekkür ederim.Çok ilgililer.Hastanenizi herkese tavsiye edeceğim.

Şadan ÖZARSLAN

Eşim burada doğum yaptı Önceleri de 2010'dan beri bu hastaneye geliyoruz, çok memnunuz. Doktor Başak Sel Hanım çok anlayışlı bir hanımefendi.Teşekkürler.

Nermin BAKAN

Hastanenizden çok memnun kaldık, özellikle kadın doğum doktorunuz Fatma Nur Hanım ve ekibi, doğum sonrasındaki hemşireler, bebek hemşireleri, bebek doktoru çok ilgili ve güleryüzlüydü. Teşekkürler herşeye.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.