Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Asya AKKAYA

Kızımızın hastalığı esnasında bizimle ilgilenen doktora (Dr. Hasan Bey) ve Emre Hemşire'ye yürekten teşekkürler. Daha önce kızımızın doğumunda da böyle ilgilenmişti.İyiki varlar. Kendimizi güvende hissediyoruz.

Asya AKKAYA

Kızımızın hastalığı esnasında bizimle ilgilenen doktora (Dr. Hasan Bey) ve Emre Hemşire'ye yürekten teşekkürler. Daha önce kızımızın doğumunda da böyle ilgilenmişti.İyiki varlar. Kendimizi güvende hissediyoruz.

Elif YALÇIN

Dr. Figen Temelli bugüne kadar gördüğümüz en iyi kadın doğum doktoru, güleryüzlü, ilgili bize güven veriyor. Kendisine çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST'de bize yardımcı olan Serap Hanıma da teşekkürler

Canan KÖSEOĞLU

Hastanenizi seçme sebebim oğlumu da burada doğurmuş olmam, cildiye, dahiliye, acil bölümlerinizde aldığım hizmetlerden memnun kalmış olmam ve doğum doktorum Fatma Nur Hanım'ın mükemmel ilgi ve alakasıdır. Teşekkür ederim.

Ferdağ ÇETİN

Dr. Başak hanım ve asistanı Özge hanım çok ilgili bir ekip çalışması yapıyorlar.Serap ve Bahtınur Hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkürler.

Ayben ÇAKIRLAR

Hastaneniz ve doktorunuz Başak hanım her yönden bize çok yardımcı oldu. Hamilelik süresince şu ana kadar çok önemli bilgiler verdi. Kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

Sevcan ASILBAY

Genel olarak memnun olduğum bir hastanedir. Doktorlar ve personel olarak ilgili ve alakalı davranıyorlar. Doktorum Fatmanur Hanım ve NST odasındaki Bahtınur ve Serap hanıma teşekkür ederim.

Necati EDEGE

Başhekim Orhan Bey'in zaten başlı başına mevcut kaliteye katkısı var. Bu kalitenizi sürdürmeniz dileğiyle.

Hilal DERİNÖZ

Çocuk doktoru Süleyman Bey'den çok memnunuz

Hakan Fikret KALCI

Dr. Mehmet Ulucan bey'e ve acil çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Ayşe Can BAYSAL

Dr. Levent Kalkan' a ilk kez geliyorum. Hastaya yaklaşımı, seri ve düzgün çalışması, gerektiği yerde işlemle ilgili açıklama yapması bir doktora yakışır nitelikteki kibar yaklaşımı etkileyici. Yardımcısı Aydanur hanımda doktorlar uyumlu çalışması hastaya ilgili ve nazik yaklaşımı ile memnuniyet verici. Diş polikliniğine tam puan verdim.

Deniz YILMAZ

Meryem Hanım ve asistanı Merve hanım güler yüzlü ve samimi. Yeniden %100 tercih edeceğim ve önereceğim bir hastane. Meryem hanım, negatif doktor havasından uzak, sıcak, samimi, güleryüzlü ve oldukça net. Biz hastalar için önemli olan şeylerin hepsi mevcut. Teşekkürler.

Meltem CERAN

Doğum sürecinde ve sonrasında ilgi ve alakalarını bizden esirgemeyen Emre, Burcu ve Özlem Hemşirelere teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Binnaz HANCIOĞLU

Herşey için özellikle doktorum Fatmanur Hanım'a ardından Nafıye Saygılı, Arzu ebe, Emre ebe ve Gönül gödek'e ve son olarak kattaki personellere çok teşekkür ederim.

Fatma Nilgün ÖZDEMİR

Doktorumun tavsiyesiyle fizik tedavi görüyorum. Burada bize hizmet veren tüm personel ve Sena hanım, Arife hanım, Derya hanım çok çok iyi. Teşekkürler.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.