Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Ertuğrul AKGÜN

Hastane ilk açıldığından beri genç, yaşlı bütün ailemiz bütün sağlık sorunlarımızda hastanenize başvuruyoruz. Yaklaşık tüm doktor ve personeli tanıyorum. Teşekkürler.

Melike Aleyna COŞKUNKAN

Işıl hanım çok cana yakın biri bizimle çok güzel ilgilendi.

Mine YILMAZ

Başta doktorumuz Fatma Nur hanım ve ebelerden Bahtınur hanım olmak üzere hepinizden Allah razı oldun. Çok güleryüzlü olmaları beni daha güvende olmamı sağladı. Tüm personeliniz çok iyi.

Berna BAYDAR

13.06.2014 tarihinde doğum yaptım. Başta doktorum Fatma Nur hanım lmak üzere asistanı Sibel hanım' a çok çok teşekkür ederiz. Ayrıca NST personeli, 5. kat personeli Gizem, Esra, Derya ve Gülsüm hemşirelere bebek odasından Sümeyye hemşireye de çok teşekkür ederiz.

Gülseren GÜL

Personeliniz Gülbahar Hanıma, Arzu hemşireye ilgi, alakasından dolayı çok teşekkürler.

Erol DALGIÇ

7.Kat NST odasında çalışan hemşirelerden çok memnun kaldık. Çok ilgililer ve güleryüzlü davrandılar. Serap ve Bahtınur hemşire hanımlara katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Mediha NARİN

Ameliyattan önce çok stresli olmama rağmen hemşirelerinizin güler yüzlü ve profesyonel olması beni çok rahatlattı. Özellikle Neslihan, Hatice, Sevgi hemşirelerinizin özeni bakımı bana çok yardmcı oldu. Ayrıca Esra Hanım'a da çok teşekkür ederim.

Feyzan ÖZSOY

Temiz, ilgili ve yaklaşımı iyi bir hastane. Yakınlarıma rahatlıkla tavsiye ederim.

Hidayet Nermin GÖNÜL

Kendimi evimde gibi rahat hissettiğim bir hastane. Memnunum. Valenize varana kadar çok iyi.

Ayşen Deniz GÜVEN

Doktorlarınızın, hemşirelerinizin ve diğer personellerinizn ilgisinden çok memnun kaldık. Temizlik mükemmel, hizmet mükemmel kısacası herşey dört dörtlük, devamlı böyle kalın çok teşekkürler.

Zeki SEVER

Hastane personeli disiplin içinde çalışmakta ve iyi hizmet vermektedir. Teşekkür ederim.

Gözde KÜÇÜK

Tüm hastane doğum ekibine ve doktorum Fatmanur Hanım'a çok şey borçluyum. Doğumdan korktuğum için gel seni bir yürüyüşe çıkarayım diyerek beni doğumhaneye götüren ve doğurtup çıkaran ince düşünceli Bahtınur Hanım'a da özellikle saygı duyuyorum. Herkese tavsiye edebileceğim bir hastane. Ekip ve doktorum olmasaydı bu kadar güzel bir doğum hikayem olmayacaktı. Teşekkürler

Pınar DEMİR

Benim iki kızımın da doktoru Süleyman Talay. Kendisini ailece çok seviyoruz. Tecrübesi ve ilgisi bizim doğru adreste olduğumuzu gösteriyor. Kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılı bir çalışma hayatı dileriz.

Serpil YALIN

Central Hospital'ı bana ve hastama verdiği güven ve güleryüzlü ilgisiyle tanıtan ve sevdiren sayın MERYEM KÜÇÜKKAŞÇI ÇAGDAŞ'A yaptığı müdahaledeki başarısından dolayı ben ve ailem adına teşekkür eder saygılarımı sunarım. İyiki varsınız hocam.

Hilal KURT

Bugüne kadar aldığım tüm hizmetlerden çok memnun kaldım ve dostlarıma bu hastaneyi tavsiye ettim. İyiki varsınız!

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.