Buradasınız:

Misafir Yorumları

Sizden Gelen Yorumlar

Hastanemizdeki deneyimlerinizi paylaşmak ve memnuniyetinizi belirtmek için siz de yorum yazabilirsiniz.Hilal KURT

Bugüne kadar aldığım tüm hizmetlerden çok memnun kaldım ve dostlarıma bu hastaneyi tavsiye ettim. İyiki varsınız!

Döne ARAFAL

Sigortalı emekli olmama rağmen hastanenize tercih etmemden anlaşılacağı gibi tüm personeli ve doktorlarımızı tebrik ederim. Hatta yeğenimde hastanenizde doğumumu nur topu gibi bir oğlumuzu dünyaya getirdi. Saygı ve sevgilerler

Yıldırım DERİN

1)Hasta olarak:Tüm çalışanlarınıza göstermiş oldukları ilgiye ayrı ayrı teşekkür ederim. Ameliyatımı yapan Haluk Hoca ve Hemşirelerinizden adını anımsadığım Ayşe ve Gökçen hemşireye teşekkürler. 2)Refakatçi olarak: Hastamın, hastanenizde kendi evindeymiş gibi hissetmesi herşeyi özetliyor. TSK mensubu olarak askeri hastanelerin de sizin seviyenize erişmesini mutlaka isterim sağlıkçı arkadaşlarımı hastanenizden faydalanması konusunda katiyen yönlendiricem.

Nurcan BAYRAM

Çalışanlar gayet güleryüzlü ve ilgililer.

Gizem MERT

Merhaba. Öncelikle mükemmel bir doktor olan, normal doğum yapmamı sağlayan, sıkıntılı zamanlarımızda desteğini,sabrını ve güler yüzünü hiç esirgemeyen doktorum Figen hanıma, asistanı Betül hanıma, doğumda desteğiyle güç veren Bahtınur ebeye, acile geldiğimizde bizi rahatlatan Meryem hanıma, ilgisi ve desteği için Burcu Cumbul hanıma ve ismini bilmediğim ama emeği ve hakkı geçen bütün ekibe sonsuz teşekkürler.

Deniz ÇETİN

09.08.2014 tarihinde Dr. Yusuf Bey tarafından oğlumuz Enis'in sünneti çok başarılı bir şekilde gerçekleşti. Başta doktorumuz olmak üzere tüm ekibe ve hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Tuba DEMİRCAN

Hastanenin personelleri oldukça güleryüzlü ve ilgili. Özellikle doktorum Figen Temelli Akın çok cana yakın ve bilgili bir doktor. Her muayeneye geldiğimde NST bölümünde çok ilgileniyorlar. Sağlığımız ve konforumuz için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle Bahtınur ve Serap hanım bu konuda çok teşekkür ederim. Central hospital' ı bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Nihal SARAL

Senelerdir tercih ettiğim bir hastanedir. Başta Orhan hocam olmak üzere adından Hakan hocamdan herkesten memnuniyetimi belirtmek isterim.

Hasibe Şeyma OCAKTÜRK

Doktorumuz Figen hanım'a teşekkür ederiz. Ayrıca NST çalışanları Bahtınur ve Serap hanım'a teşekkürler.

Yasemin GÖMEÇ

NST için ilk defa geliyoruz. Gerekli açıklamaların yapılması, tansiyon ölçülmesi, personellerin güleryüzlü hizmeti hoşumuza gitti.

Büşra BAŞBUĞA

Hastanenizin her birimi bir ayrı ilgili ve hijyenik.

Ayfer ERDOVAN

Hastaneniz her anlamda tatmin edici ve güzel. Tüm birimler gayet iyiişini yapmakta. Özellikle doğum bölümünüz çok başarılı.

Selin AYSEZER

Tüm personel ve doktorlardan memnunuz. Teşekkür ederiz.

Eda GÜLER

NST odasında çalışan memurlar Bahtınur hanım ve Serap hanım güleryüzlü ve ilgililer. Verilen hizmetten memnun kaldık. Teşekkürler.

Sevilay COŞKUNKAN

Uzun zamandır hastanenize gelmekteyim. Doktorlarınız olsun ve diğer hizmetleriniz olsun çok memnunuz. Özellikle Işıl hanım çok yardımsever, güleryüzlü ve mükemmel bir insan. Bu nedenle tüm çalışanlarınıza teşekkür ediyorum.

Misafir Yorumları

Eşim 27 haziran 2016 tarihinde hastanenizde doğum yaptı. Hastaneden o kadar memnun kaldık ki, mükemmel hizmetleri var. Doktorundan, hemşiresine, hizmetlisine herkes çok özenli çalışıyor. Sürekli birileri yardım ediyor ilgi gösteriyor. Ayrıca Fatma Nur hanım gerçekten çok iyi niyetli ve başarılı bir doktor, Allah ondan razı olsun. Çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla hastaneyi tercih edebilirsiniz.

Abdulkadir KAPLAN

Merhaba. hastanenizde doğum yaptım. Öncelikle söylemem gereken şu ki evime çok uzak olmasına rağmen Cengizhan Kolata’yı tavsiye eden o kadar çok arkadaşım vardı ki hastanenizi seçtim. Bana gelen bilgiler ebelerinizin ve bebek hemşirelerinizin çok iyi olduğu yönündeydi. Doğumdan sonra gördüm ki gerçekten tüm personeliniz mükemmel. Cengizhan bey müthiş bir sabır gösterdi ve isteğim olan normal doğum konusunda elinden geleni yaptı. Doğumdan sonra da her sabah ziyaretime gelip hem benimle ilgilendi hem de bebeğimi sevdi. Doğumum uzun süren bir doğum olduğu için benimle ilgilenen ebe sayısı oldukça fazlaydı. Başta doktorum olmak üzere tüm gün benimle ilgilenen Rüya ebe tüm gece ilgilenen Hayal ebe, bebeğimle çok iyi anlaşan ve emzirme konusunda bana destek olan Gülşah , Helin ve Hilal hemşireye çok teşekkür ederim. Temizlik görevlilerinizden Ayşe abla bana ve aileme o kadar içten ve yardımsever davrandı ki onu söylemeden geçmeyeyim. Hepsi işlerinde çok iyi, çok sevimli, çok ilgili ve güleryüzlü insanlar. Sizden o kadar memnun kalınca oğlumuzun yenidoğan sünnetini de hastanenizde Yusuf Bey’e yaptırdık ve ondan da memnun kaldık. Ayrıca hamilelik sürecinde düzenlemiş olduğunuz gebe ve baba eğitimine katıldık, çok yararlı,güzel ve ücretsiz eğitimler. Tekrar teşekkür ederiz. Hastalarınızın hep sizden memnun kalacağı güzel günlere.

TÜRKAN SEVGİLİ

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.