Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

HASTA YORUMLARI

Hürdoğan ÜNLÜ

Geçirdiğim ameliyatı yapan Dr.Haluk Özsaraç'ın gösterdiği yakınlık ve işindeki başarısı nedeniyle teşekkür ederim.

Yıldırım DERİN

1)Hasta olarak:Tüm çalışanlarınıza göstermiş oldukları ilgiye ayrı ayrı teşekkür ederim. Ameliyatımı yapan Haluk Hoca ve Hemşirelerinizden adını anımsadığım Ayşe ve Gökçen hemşireye teşekkürler. 2)Refakatçi olarak: Hastamın, hastanenizde kendi evindeymiş gibi hissetmesi herşeyi özetliyor. TSK mensubu olarak askeri hastanelerin de sizin seviyenize erişmesini mutlaka isterim sağlıkçı arkadaşlarımı hastanenizden faydalanması konusunda katiyen yönlendiricem.

Bedriye YÜZÜGÜZEL

Başta Beyin Cerrahımız Sn.Haluk Özsaraç'a ameliyattaki başarısı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Tüm kat hemşirelerine, hastane personeline ve hasta bakıcı Mustafa Aydın'a teşekkür ederiz.Hizmet kalitenizi hiç kaybetmemenizi temenni ederiz.

Sırma KORKMAZ

Hastanenizden çok memnun kaldığımızı, ayrılırken başta doktorumuz Bülent Bey olmak üzere tüm doktor, hemşire ve hastane çalışanlarına teşekkür ederiz.

Yıldıray AKAR

Beyin Cerrahı Dr.Haluk Özsaraç'tan inanılmaz memnunum. Kendisi inanılmaz saygılı, güleryüzlü, moral veren, ilgili ve mesleğinde çok iyi bir hoca, tavsiye ile geldim ve çok memnun kaldım. Kendisini sürekli burada görmek isterim. Başarılar dilerim kendisine.

Yüksel ALTINTAŞ

Annem Nazmiye Altıntaş'ın hastanenizde ameliyatını gerçekleştiren Opr. Dr. M. Haluk ÖZSARAÇ başta olmak üzere, yakın ilgisini esirgemeyen tüm doktor ve hemşirelerinize ailemiz adına en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Selim NARMAN

Yaklaşık 2,5 ay önce bel fıtığından ameliyat oldum.Doktorum Haluk Bey'den Allah razı olsun.Şimdi çok iyiyim.

Dilek KARAAĞAÇ

Merhaba.Hastaneniz zaten başarılı bir ekip ile dönmekte herkes güler yüzlü ve yardımsever.İnşallah şirket politikanız hep böyle devam eder. Hastanenizdeki 2 doktordan özellikle çok memnunum. Beyin Cerrahınız Haluk Bey ve Kadın Doğum Doktorunuz Cengizhan Bey meslek dalında ikiside çok başarılı ilgili yardımsever ve candan kişiler. Hastanenizde sürekli olarak çalışmalarını dilerim.

Bayezit KERESTECİOĞLU

Annem Mualla Gözen ( Dr. Kemal Akgüder Cad. Erenler Apt.) düşme ve kafa travması ile hastanenizde yatılı olarak Beyin Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Sayın Haluk Özsaraç tarafından tedavi edilmiş ve oluşan Vertigo ağrıları dahil sağlığına kavuşturulmuştur. Hastanede iken ve annemi taburcu ederken ve sonrası evde ilaç dozları takibiniz ile göstermiş olduğunuz yakınlık, tedavi ve ilgi nedeniyle kendi adıma ve annem Mualla Gözen adına başta doktorumuz Sayın Haluk Özsaraç olmak üzere Sayın Başhekimliğe ve yardımcı personelinize teşekkürlerimle en iyi dileklerimi sunarım. Saygılar,

İbrahim ÇANKAYA

Merhaba,öncelikle lomber spinal stenoz (belde dar kanal) ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmiş olan beyin ve sinir cerrahisi Opr. Dr. M. Haluk ÖZSARAÇ hocama göstermiş oldugu ilgi ve desteginden,emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Central hospital ın temiz ve konforlu olması hizmet ve güler yüzlü hemşireleri ve calışanlarına teşekkür ederim.Sağlığıma kavuştuğum için çok memnunum hocamızın sadece mesleki başarısı için değil, güler yüzü, ameliyat öncesi ve sonrası yardımları için tekrar teşekkür ederim.İyi çalışmalar diliyorum.

Fadime AKGÜL

Eşimi ameliyat eden Dr. Mehmet Haluk Özsaraç'a çok teşekkür ederim.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.