Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

HASTA YORUMLARI

Adrianne Marlene BOYRAZ

Çocuk doktorlarımızdan çok memnunum. Diğer branş doktorlarınız da çok iyi.

Hilal DERİNÖZ

Çocuk doktoru Süleyman Bey'den çok memnunuz

Yağız TANDOĞAN

Gerek doktorum Gonca Özmen, gerekse sorumlu hemşire Emre hanım, Gülsüm, Tuğba, Derya ve Galina hanımlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Nesime YURDAKUL

Hastanenize kadın doğum için başvurdum. İikiz doğum yaptım. Çocuk doktoru için Dr. Gonca hanım'a tavsiye üzerine geldim. Çok memnun kaldım. Yakın çevreme de kendisini tavsiye ediyorum. Doktor gibi değil anne gibi şevkatli yaklaşması çok memnun edici. Kendisine ve hemşiresi Neslihan Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Berkay Emre ATUĞ

Dr. Gonca Hanım demek güven demek. İyiki var iyiki çocuklarımın doktoru. Neslihan hanıma teşekkür ederim sabrı ve güleryüzünden dolayı. Teşekkürler Central Hospital.

Didem Macit

Kızım Defne Macit 2008 tarihinde doğdu.Doğumdan itibaren Çocuk doktorumuz Uzman Dr.Gonca Özmen'dir. Central Hospital'a geçtiğini duyduğumda bende kızımı buraya getirmeye başladım.Kız kardeşim,iş arkadaşlarım ve yakın akrabalarımız çocuklarını Gonca Hn'a getiriyorlar.Hepimiz çok memnunuz.Güleryüzlü,sevecan,şevkatli,ilgili biri.Defne hastalandığında mutlaka Gonca Hn'ın tedavi etmesini istiyor.İkimize de verdiği güven duygusu bizi huzurlu hissettiriyor.İyiki tanımışız kendisini.Kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep DÜZGÜN KOCA

Hastaneniz her yönden standartların üzerinde hizmet verdi. Genel anlamda doktorlarınızdan hemşirelere ve hizmetliler dahil tüm görevliler gayet sıcak, ilgili ve görev bilinci ile çalıştılar.Özellikle Emre Hanım, Galina Hanım, Pınar Hanım'a ve çocuk doktorumuz Öznur Hanım'a çok teşekkürler.

Nalan TORAMAN

Kızlarımı hastanenizde aylık kontrollere getiriyorum.Çocuk doktoru Gonca Hanım ve yardımcısı Neslihan Hanımdan son derece memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum, hiçbir sıkıntımız yok.Başarıların devamı dileklerimizle.

Asiye ÖZEN

Benimle ilgilenen doktor, hemşire ve hastabakıcılar çok ilgili ve güler yüzlüydü.Özellikle doktorum Başak Hanım, hemşireler Özge, Arzu, Şermin,Esra ve Özlem Hanıma ilgilerinden ve güleryüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Çocuk doktoru Gonca Hanım'a çok teşekkür ederim.Artık oğlum ve kendimle ilgili herşeyde hastanenizi tercih ve tavsiye edeceğim.

Tuğçe OSMANAĞAOĞLU

Özellikle hem kendim hem kızım için hastanenizi tercih ediyorum. Dr. Gonca hanım çok mükemmel bir insan ve çok ilgili.Ayrıca acil serviste bulunan Deniz ve Nevin Hanıma çok teşekkür ederiz.

Fulya ARSLAN

Doğumumu hastanenizde yapmadım fakat ilk kontrolünden itibaren hep Sn. Gonca Özmen 'e getirmekteyim. Çocuklarla iletişimine , sakin kalmasına , özenine ve dikkatine hayranım. Sanırım kızımda en az benim kadar hayran çünkü muayenelerimiz aşı bile olsak çok rahat geçiyor.Aracılığınızla burdan Gonca Hanım tekrar teşekkür ederim.

Hakan KIVILCIM

Merhabalar, Oğlumuzun doğumuyla beraber sürekli hastanenizi tercih etmekteyiz. Daha önce bir çok kez oğlumuz için hastanenizin çocuk hastalıkları bölümüne ziyaretimiz olmuştu. Çoğu çocukta da görüldüğü üzere bizim oğlumuz da hastaneden korkar ve doktordan çekinirdi. Ancak 05/05/2015 tarihinde muayene olmak için ziyaret ettiğimiz Uzm. Dr. Özlem Sipahi sayesinde sanırım bu durum değişti. İlk defa oğlumuz benim veya annesinin yardımına ihtiyaç duymadan (kulak, boğaz kontrolü) ve bir damla göz yaşı dökmeden, hatta kahkahalar eşliğinde muayene oldu. Muayenemizi gerçekleştiren ve bundan sonra da doktorumuz olarak benimsediğimiz sayın Uz. Dr. Özlem Sipahi'ye Kıvılcım ailesi olarak sizlerin huzurunda teşekkür eder, kendileri gibi başarılı, çocukların dilinden ve hasta psikolojisinden anlayan güler yüzlü hekimlerinizle birlikte hastanenizin başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla.

Semih TIĞLI

Hastanenizin çocuk doktoru Gonca Özmen hanımdan çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. 6 aylık bir bebeğimiz var ve bugüne kadar birçok özel hastanede çocuk doktoru denedik. Ancak bu kadar samimi, bilgili ve hastalarına karşı güleryüzlü bir doktora denk gelmedik. Umarım uzunca bir zaman kendisini burada görürüz.

Güliz AKSEL

Çocuk doktoru Süleyman Talay gayet ilgili ve nazik bir insan. Biz aile olarak çok memnunuz ve etrafımızdaki kişilere de hem doktorları hem de hastaneyi öneriyoruz. Saygılarımla.

Ömer BEKTAŞ

Bebeğimiz 24.06.2015 tarihinde 32. haftasında doğdu. 38 gün yoğun bakımda kaldı. Bu süreçte bebeğimizin sağlık durumunu takip eden Dr. Süleyman Talay'dan çok memnun kaldık. İşine verdiği önem sayesinde bebeğimizin gelişiminde hiçbir sorunla karşılaşmadık. Kasık fıtığını da erken teşhis ederek hastalığın ilerlemesine fırsat vermedi. Yoğun bakım sürecinde bizi bilgilendirdi. Şimdi de çocuk doktoru olarak kendisine görünmeye devam ediyoruz.

Selvi EROĞLU

Doğumumu sizin hastanenizde yaptım. O günden bugüne 2,5 senedir Doktor Öznur Hanım 'a gelmekteyiz. Kendisi bilgisini tüm samimiyetiyle bizimle paylaşmanın yanı sıra ne zaman telefon ile ulaşsak bizlere uzaktan da destek olmaktadır. Kişisel egolarından arınmış güler yüzlü bir hekim ayrıca çocuğumuza yaklaşımı da inanılmaz sıcak ve gerçek kendisine destek olan Nesrin Hanım da ne zaman arasak sorunumuza nazik ve ılımlı bir şekilde yaklaşıyorlar. Bu güler yüzlü ve samimi tercihiniz için sevgiler.

Burak ÖZEL

Doktorumuz Süleyman Bey'e ve Çetin Çom ile yoğun bakım hemşirelerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Leyla ÖZKAN

Kızım Leyla 3 aylık olduktan sonra tavsiye üzerine Dr. Gonca Özmen’ e geldik. 3,5 yasına kadar kızımızla bir fiil ilgilendi. Nokta atışı teşhisleri ilaç kullanmadan tedaviyi atlatma aşamaları ilgisi ve tüm yoğunluğuna rağmen sıcakkanlı oluşu, mesai saatleri dışında her zaman ulaşabilmemiz ve yardımcı olması ile gerçekten harika bir dr. herkesin cocuklarını gözü kapalı emanet edebileceği bir hekim. Sizlerin nezdinde de burada kendisine teşekkür ederim.

Ceren SÖNMEZ

Kızım Ada hastanenizde doğdu. 4 aydır kızım için doktor konusunda pek şanslı değildik. Gonca hanım tavsiye edilmişti ama yoğun olduğu için pek denk gelememiştik. Sonunda kendisiyle tanıştık. Genelde asistana boy kilo ölçümü yaptıran, beslenmesini sorup gönderen doktorlardan sonra Gonca hanım büyük bir nimet oldu bizim için. Detaylı muayenesi, anne babayla iletişimi bizim sormak istediğimiz soruları daha sormadan kendisin bütün detayları paylaşması kızımızla ilgili beslenme ilaç aşı her detayı kendi defterine yazması, bir sonraki muayene tarihini bile belirtmesi mükemmeldi. Muayaneyi bitirmek için gözünüzün içine bakmak yerine uzun uzun detaylı muayane yapması bilgi paylaşmasıda ayrıca çok güzeldi  Kendisine asistanına  ve hastanenize teşekkür ederiz.

SEVCAN UZUN

Doktor Gonca Özmen Hanım'dan çok ama çok memnunuz. Kızım 8 aylık ve Gonca Hanım bizim 3. doktorumuz. Maalesef çocuk doktorları çok yoğun oluyorlar ve ilgileri kısıtlı oluyor. Gonca Hanım'da yoğun ancak gittiğimiz tüm muayenelerde oldukça güzel ilgilendi. Çok teşekkürler.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.