Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Central Hospital genel cerrahi uzman hekim kadrosu, multidisipliner ekip anlayışı ile ileri teknolojiye sahip ameliyat salonlarında laparoskopik (kapalı) veya açık yöntemle tüm ameliyatları yüksek başarı oranı ile gerçekleştirmektedir.

Genel cerrahlar meme, endokrin sistem, gastrointestinal sistem, kolon, karaciğer, pankreas ve rektumu içeren tıbbi durumların cerrahi yöntemlerle tedavisini gerçekleştirirler. Tedavi alanının genişliği nedeniyle birçok bölüm ile iş birliği içerisinde çalışmaktadırlar.

Obezite cerrahisi, tüp mide ameliyatı, kanser cerrahisi, reflü ameliyatı gibi yüksek risk grubuna giren ameliyatları başarı ile gerçekleştiren ekibimiz, gerek yurt içinden gerekse yurtdışından birçok hasta kabul etmektedir.

Yüksek riskli ameliyatlar olarak kabul edilen reflü cerrahisi, kanser ameliyatları, obezite (şişmanlık) cerrahisi, laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, endokrin sistem cerrahisi kliniğimizde başarı ile gerçekleştirilirken, genel cerrahinin kapsamına giren tiroid (guatr), safra kesesi, apandisit, fıtık ameliyatları gibi genel cerrahi ameliyatları da yaygın olarak yapılan vakalar arasındadır.

Teknolojik Alt Yapı

Hastanemiz ameliyathanesinde laparoskopik cerrahi vakaların daha sağlıklı yapılabilmesine imkân sağlayan son teknoloji Full HD Laparoskopik Video Endoskopi Sistemi bulunmaktadır. Ameliyat süresini ve kanamaları azaltan son teknoloji ürünü damar kapama cihazları cerrahlarımızın hizmetindedir.

Ameliyathane, Cerrahi Yoğun Bakım ve Sterilizasyon Ünitesi, Sağlık Bakanlığı hizmet kalite standartları güncel yönetmeliğine uygun şekilde, son teknoloji ile faaliyet göstermektedir.
Standart ve İleri Laparoskopik Cerrahi: Başta safra kesesi olmak üzere mide fıtığı ve ona bağlı reflü hastalığı, apandisit, kasık fıtığı, böbrek üstü bezi kitleri, mide ve kalın bağırsak kanseri hastalıklarının laparoskopik cerrahi tedavisi.

Onkolojik Cerrahi

Organ kanserleri, lenfatik yayılım yollarına müdahale ile birlikte en güncel onkolojik cerrahi prensipleri çerçevesinde ameliyatları.

Meme Cerrahisi: Modern cerrahi yaklaşıma uygun olarak, uygun durumlarda meme koruyucu cerrahi teknikler ve koltuk altı girişiminin sınırlanmasına katkı sağlayan sentinel lenf düğümü araştırılması işlemleri.

Laparoskopik Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi: Özel eğitim ve deneyim gerektiren Full HD Kamera Sistemi ile laparoskopik (kapalı) cerrahi, başta safra kesesi olmak üzere mide fıtığı ve ona bağlı reflü hastalığı, apandisit ve kasık fıtığı, böbrek üstü bezi kitleleri, mide ve kalın bağırsak kanseri hastalıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Central Hospital Genel Cerrahi Kliniği, deneyimli uzman hekimleri, ameliyathane kadrosu ve tecrübeli hemşireleri ile kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktadır.

Genel Cerrahi doktorlarımızdan muayene randevusu almak için, 444 77 99 nolu telefondan arayabilir veya e-randevu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.