Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

HASTA YORUMLARI

Gamze BAKANKUŞ

Pek çok konuda ve uzun süreden beri destek görmekte olduğumuz, her zaman nazik ve iyi niyetli muameleyle karşılaştığımız hastanenizde bilhassa Göz Hastalıkları Bölümü'nden Op.Dr. Hasan Küçükşahin ve hemşireleri Sn.Dilek Hanım'a kendim ve ailem adına teşekkür etmek istiyorum. Doktorumuzun güvenilir, saygılı,ölçülü ve iş etiğine kusursuz şekilde uyumlu tavırları, Sn.Dilek Hanım'ın sevecen, yatıştırıcı, nazik,ölçülü tavırları sayesinde ben ve annemin (Necla Konak) göz hastalıklarına dair en ufak bir endişesi kalmamıştır. Hastayı bekletmeden, acil durumlarda da maksimum destek veren Göz Hastalıkları Ekibi'nde tanıdığım tanımadığım herkese teşekkür ediyor ve uzun yıllar daha bizlerle olmalarını diliyorum. Herkese sevgiler.

Halit Nejat ARAL

28.04.2017 günü sağ gözüme yapılan başarılı katarakt ameliyatı sonrası beni sağlığıma kavuşturan ve tekrar dünyayı eskisi gibi net görmemi sağlayan Sayın Op. Dr. Hasan Küçükşahin'e, yakın sıcak ve samimi davranışlarıyla kendimi evimde gibi rahat hissetmemi sağlayan göz kliniği personeline, ameliyat ekibine ve Central Hospital Hastanesi ailesine çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

MEHMET SUNER

Katarakt ameliyatımı beklediğimin üstünde bir performansla sonuçlandıran Opr.Dr. Hasan KÜÇÜKŞAHİN ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Soner E.

İşini severek yaptığı her halinden belli olan Opr. Dr. Ahmet TOSUNCUK'a ilgilerinden ve detaylı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ederiz.

NACİ ERTUĞRUL ARAY

ANNEM 88 YAŞINDA GÖZ DR.HASAN KÜÇÜKŞAHİN ÖNCE TEŞHİSLERİ KOYDU,2 GÖZDEKİ TANSİYONU DÜŞÜRDÜ SAĞ GÖZÜN KATARAKTAN DOLAYI AZ GÖRDÜĞÜNÜ KATARAKT ALINDIKTAN SONRA ÇOK İYİ GÖRECEĞİMİZİ SÖYLEDİ.KATARAKT AMELİYATINDAN SONRA MÜKEMMEL ŞEKİLDE GÖRÜYOR.HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. HER ŞEY ÇOK İYİ VE PROBLEMSİZ OLDU.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.