Kişisel Bilgiler

Ad Soyad

Opr. Dr. Figen TEMELLİ AKIN

Eğitimi

1994 - 1996

Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi

1997 - 2002

İstanbul Üniversitesi / Çapa Tıp Fakültesi

2003 - 2008

Maltepe Üniversitesi / Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Uzmanlık Eğitimi

Mesleki Deneyim

2003-2008

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

2008-2010

Cihanbeyli Devlet Hastanesi

2011

Central Hospital

Eda ACAR

Dünyaya yeni gelecek kızımızın ilk haberini aldığımız andan itibaren hastaneniz bünyesinde gelişimini takip ettik. Bu aşamada bize yardımcı olan hastaneniz bünyesindeki doktorlarınızın çoğu eminim ki sizler için kıymetli ve değerlidir. Öncelikle Central Hospital Kadın Doğum Ünitesi olarak çok başka bir yerde durduğunuzun altını çizmek isterim.Bu fikirlerin sadece benim değil, aynı tecrübeyi hastaneniz de yaşamız olan bir kaç arkadaşımın da fikri olduğunu belirtmek isterim. İşte tam bu noktada ,sayın Figen Temelli Akın ve asistanı Cemile hanım dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Görüşmeye başladığımız ilk günden sonuna kadar bizlere göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden ötürü ben ve eşim üzerinde bırakmış oldukları etki bahsedilmeden geçilmeyecek kadar büyüktür. Bu sebepten dolayı bu değerli insanları bünyenizde bulundurduğunuz için, Central Hospital ailesini teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla....

Pınar İpek ALEMDAR

Hayatımda büyük önem taşıyan ilk doğum deneyimimi Dr. Figen Hanım ve hastanede kaldığım 2 gün boyunca her türlü yardımı esirgemen hemşire ve ebeler (Sevim Hn. Esma Hn. Seher Hn.) ile yaşadığım için çok mutluyum. Herkese sonsuz teşekkürler.

Çağrı ÇÖVENER ÖZÇELİK

Gülsüm Ebe, Çağla Hemşire, Zeynep Hanım, Dr. Figen Temelli teşekkürler.

Burçak KARADAĞ

Gülsüm Ebe tutum ve ilgisi ayrıca Dr. Figen Temelli Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Filiz AYDIN GÖK

02.08.2016 günü öğleyin hastanenizde normal doğum yaptım. Doktorum Figen Temelli Akın hem çok başarılı hem de çok mütevazı biri. Kızıma kavuşmamda yardımcı olduğu için ona saygı ve minnetlerimi sunuyorum. Hastanenizde her zaman muayeneye gelebileceğim böyle iyi bir doktorun olması benim için büyük bir güvence. Teşekkürler Figen Hanım! İyi ki varsınız! Çok çalışıyorsunuz! Allah işinizi kolay kılsın! 

Filiz YÜKSEL

Kadın doğum doktorum Figen Temelli Akın' ın ilgisi ve bilgisinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca serviste NST görevlisi Emre hanımın yardım ve telkinleri için teşekkür ederim.

 

Hümeyra ÇEBİ TAVLI

Hastane çalışan personel, hemşireler ve özellikle ebe hemşirelerinden çok memnun kaldım. Figen hanımın hastası olarak ona güvenim zaten sonsuzdu. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.

 

Melek SOYGEL

Doktor Figen Hanıma ablamın hamileliği süresince göstermiş olduğu ilgisi ve sınırsız desteğinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.

Leyla UYSAL

Merhabalar. Kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim. Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

Leyla UYSAL

Merhabalar, 17.06.2014 Tarihinde kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim.Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.