Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji

HASTA YORUMLARI

Serap KÜÇÜKKIRCA

Hastanenizin ortopedi uzmanı Doktor Bahattin Ünsaç Bey'in gerek hasta ilişkileri ve gerekse tanılarındaki isabet nedeniyle kendilerine ve hastanenize teşekkür ederim.

Yıldıray AKAR

Merhaba Doktor Cuma Bey dalında çok başarılı ve ilgili bir hoca. Verdiği tüm egzersiz hareketler ve ilaçlar sayesinde ayaklarım gayet iyi. Gerçekten beni muayene eden ilgilenen ilk defa bir doktor ile kaşılaştım. Kendisine başarılar dileriz.

Fatma KILIÇ

Özellikle ortopedi doktorumuz Sn Bahattin Ünsaç kararlılığı karşısındakilere saygı ve hastalarıyla ilgili, bilgilendirmesi takdire şayandır. Kendilerine minnettarız. Böyle doktorun eli öpülesidir.

Fulya UZER

Sayın doktorum Bahattin Ünsaç'a göstermiş olduğu ilgi,alaka ve tüm tıbbi destek için sonsuz teşekkür ederim.Beni iyi ettiği için kendisine müteşekkirim. Ayrıca temizlik ve bakım personeline, aşçılarınıza tüm titizlik ve bakım destekleri için teşekkürlerimi sunarım.

Sevim ERKUT

Tüm personelden memnun kaldık . Bize yardımlarını esirgemeyen Op. Dr. Dinçay Beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

 

Samed GÜLTEKİN

Öncelikle Opr. Dr. Bahattin Ünsaç hocama , ardından Özel Sigortalar biriminden Kader Babacan ve MR biriminden Sevinç Zengin'e teşekkür etmek istiyorum. Özellikle böylesine nazik, kibar, profesyonel, samimi ve güleryüzlü arkadaşlar ile çalışmayı tercih ettikleri için hastane yönetimini takdir ediyorum. Bizim milletimiz o kadar çok hastane ortamlarında eziyet ve zulüm gördü ki, bu cana yakın güzel insanları arar olduk, hastalara motivasyon konusunda gayet başarılı bir ekip. Sağlıklı günler diliyorum.

Zülal ÇANKAYA

Merhaba, Ortopedi ve Travmatoloji bölümünden Opr. Dr. Bahattin Ünsaç' a daha bu akşam gittim. Bir defa çok beyefendi, işinin ehli ve kendinden emin bir doktor. Kolumdaki sikayet icin gittim bu kez de kendisine. Daha önce de iki kez gitmiş ve memnun kalmıştım. Gene düzeleceğimi biliyorum. Tesekkürler.

Zeynep GÖKÇEK

Daha önce de bel ağrısı için gittiğim sayın Dr. Bahattin ÜNSAÇ beye bu sefer de kolumdaki ağrı nedeni ile gittim. Tedavimin ikinci günü olmasına rağmen uyguladığı tedavi yöntemi ile ağrılarım hafifledi kendisine çok teşekkür ederim. Hastanenize böyle değerli doktorları bizim ile buluşturduğu için ayrıca teşekkür ederim.

SÜREYYA AYSAN

Sevgili Bahattin beyi bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıyıp bir kaç kez kol ve bacak rahatsızlıklarım için gitmiştim kendisine ve çok memnun kalmıştım. Daha sonra da annemin kalça kırığı ameliyatını gerçekleştirdi, son derece ilgili ve muhteşem bir doktor, günümüzde böyle hekimlere gerçekten hasret kaldık. Sonsuz teşekkürlerimizle. Sevgilerimle.

SERAY YAVUZ

Arkadaşımın tavsiyesi ile randevu aldığım Dr.Can Yapıcı'nın görüşmemizde ki ilgi, alaka ve konuya hakimiyeti ile karar verdiğimiz ameliyatın, öncelikli olarak ilk sıraya alınmış olmasından ve başarı ile sonuçlanmasından çok mutluyuz, kendisine minnettarız. Kendisine teşekkür ediyor, hastanenizi de böyle bir hekimden dolayı tebrik ediyorum.

EZEL DİLAN ÖNCEL

Ortopedi ve Travmatoloji bölümünden Hüseyin Ekici Bey bütün şikayetlerinizi sonuna kadar dinliyor, sorduğunuz sorulara sabır ve açıklıkla cevap veriyor. Alanına gerçekten hakim ve içinizi rahatlatıyor.

Beysun SEZGİN

31.08.2021 tarihinde hastanenizde kalça kırığı ameliyatı oldum. Doktorum Sayın Can Yapıcı’nın gerek operasyon öncesi ilgisi ve rahatlatıcı desteği, gerek operasyondaki başarısından dolayı çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca 5. ve 4.Kat hemşireleri ve Fizyoterapist Şerife Şahin Hanım'a da ilgi ve destekleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Ömer Özdemir

Sevgili Annemin sağ omuzundaki tendon kopması, sol kolunda tendon yırtığı ve sol omuzunda bulunan 10x5 cm büyüklüğündeki kitlenin alınması işlemi sevgili doktorumuz Op.Dr.Can Yapıcı tarafından ameliyat edildi, ve çok başarılı geçen ameliyatının ardından çok da hızlı bir iyilleşme sağlandı. Ameliyat sonrası kontroller çok özenliydi, ve bize de hep tatmin edici bilgiler verildi. Doktorumuz Op.Dr.Can Yapıcı'ya ve Central Hospital personeline teşekkürlerimizi bir borç biliyorum.

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.