Deneyim

Alanında en iyi doktorlar ve sağlık çalışanları ile gelişmiş teknolojilere sahip; güçlü sağlık kadrosu ve hasta haklarına saygılı personeli ile hem halkımıza hem de diğer ülkelerden gelen yabancı misafirlerimize İstanbul Anadolu yakasında bütüncül sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Alanında uzman Hekimlerimiz ve çalışanlarımız ile Eren Hastanesi, Türkiye’nin önde gelen özel Ortopedi Hastanelerinden biridir.

Deneyimli kadromuzu siz misafirlerimiz ile buluşturmak, kaliteli hizmet sunmak asli hedeflerimiz arasındadır.

Tüm Hastalarımızı Önemsiyoruz.

Eren Hastanesi, yetişkin ve pediatrik hastalar için gelişmiş kritik bakım ve kritik olmayan bakım konusunda uzmanlaşmış hekimleri ile 24 saat kapsamlı tıbbi bakım ve travma tedavisi sunmaktadır.

Hastalarla İletişim

Hastalarımız ile birebir görüşemler gerçekleştiriyoruz. Hastanemizde yattıkları süre boyunca ve sonrasında sürekli iletişim halindeyiz

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

7 gün 24 saat kuralına göre çalışıyoruz.

Hekimlerimizden randevu almadan önce lütfen +90 216 575 58 77 numaralı telefonu arayınız.

Hastanemizi ziyaret edebilir varsa daha öncesinde yapılmış muayene, MR, röntgen [email protected] mail adresimize göndererek 2. görüş alabilirsiniz.

Reçeteleriniz sadece hekim tarafından yazılır.

Travmatoloji, özellikle ülkemizde sıklıkla karşılaşılan çarpma, çarpma, düşme ve trafik kazaları sonucu oluşan kas-iskelet sistemi hastalıklarının tedavisi ile ilgilenen bir alt dalı olarak tanımlanabilir. Kırıklar her zaman travma sonrası gelişmez. Genellikle yumuşak doku yaralanmaları olarak adlandırılan kas-tendon-bağ gibi yapıların yaralanmaları Travmatoloji bölümü tarafından onarılır ve tedavi edilir.

Amacımız her zaman tüm hastalarımızın konforu ve rahatlığı için çalışmaktır. Hastanemize geldikleri andan itibaren onlara konforlu bir sağlık hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Hekimlerimizin uygun gördüğü vitamin ve takviyeleri kullanabilirsiniz.

Son Güncelleme Tarihi Haziran 17, 2022 Editör admin