Kişisel Bilgiler
  • Ad Soyad : Opr. Dr. Figen TEMELLİ AKIN
  • Doğum Yılı :
Eğitimi
  • Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi
  • İstanbul Üniversitesi / Çapa Tıp Fakültesi
  • Maltepe Üniversitesi / Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Uzmanlık Eğitimi
Mesleki Deneyim
  • Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Cihanbeyli Devlet Hastanesi
  • Central Hospital
Normal Doğumla Dünyaya Gelen İkiz Bebeklerin Öyküsü

Normal Doğumla Dünyaya Gelen İkiz Bebeklerin Öyküsü

...

Devamı

Jinekolojik Ağrılar Hakkında Bilinmeyenler

Jinekolojik Ağrılar Hakkında Bilinmeyenler

...

Devamı

Anne Adaylarının Merak Ettiği Sorular ve Yanıtları

Anne Adaylarının Merak Ettiği Sorular ve Yanıtları

...

Devamı

Hamilelikte Düşük Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hamilelikte Düşük Hakkında Bilinmesi Gerekenler

...

Devamı

Hamilelikteki Kan Uyuşmazlığını Dikkate Alın!

Hamilelikteki Kan Uyuşmazlığını Dikkate Alın!

...

Devamı

Doğumdan Sonra Vücudu Hızlı Toparlamak Mümkün!

Doğumdan Sonra Vücudu Hızlı Toparlamak Mümkün!

...

Devamı

Kadınlarda Kasık Ağrısı Nedenleri

Kadınlarda Kasık Ağrısı Nedenleri

...

Devamı

HAMİLELİKTE ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINA DİKKAT

HAMİLELİKTE ÜST SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONLARINA DİKKAT

...

Devamı

Eda ACAR

Dünyaya yeni gelecek kızımızın ilk haberini aldığımız andan itibaren hastaneniz bünyesinde gelişimini takip ettik. Bu aşamada bize yardımcı olan hastaneniz bünyesindeki doktorlarınızın çoğu eminim ki sizler için kıymetli ve değerlidir. Öncelikle Central Hospital Kadın Doğum Ünitesi olarak çok başka bir yerde durduğunuzun altını çizmek isterim.Bu fikirlerin sadece benim değil, aynı tecrübeyi hastaneniz de yaşamız olan bir kaç arkadaşımın da fikri olduğunu belirtmek isterim. İşte tam bu noktada ,sayın Figen Temelli Akın ve asistanı Cemile hanım dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Görüşmeye başladığımız ilk günden sonuna kadar bizlere göstermiş oldukları güleryüz ve ilgiden ötürü ben ve eşim üzerinde bırakmış oldukları etki bahsedilmeden geçilmeyecek kadar büyüktür. Bu sebepten dolayı bu değerli insanları bünyenizde bulundurduğunuz için, Central Hospital ailesini teşekkürlerimizi sunarız. Sevgi ve Saygılarımızla....

Pınar İpek ALEMDAR

Hayatımda büyük önem taşıyan ilk doğum deneyimimi Dr. Figen Hanım ve hastanede kaldığım 2 gün boyunca her türlü yardımı esirgemen hemşire ve ebeler (Sevim Hn. Esma Hn. Seher Hn.) ile yaşadığım için çok mutluyum. Herkese sonsuz teşekkürler.

Çağrı ÇÖVENER ÖZÇELİK

Gülsüm Ebe, Çağla Hemşire, Zeynep Hanım, Dr. Figen Temelli teşekkürler.

Burçak KARADAĞ

Gülsüm Ebe tutum ve ilgisi ayrıca Dr. Figen Temelli Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Filiz AYDIN GÖK

02.08.2016 günü öğleyin hastanenizde normal doğum yaptım. Doktorum Figen Temelli Akın hem çok başarılı hem de çok mütevazı biri. Kızıma kavuşmamda yardımcı olduğu için ona saygı ve minnetlerimi sunuyorum. Hastanenizde her zaman muayeneye gelebileceğim böyle iyi bir doktorun olması benim için büyük bir güvence. Teşekkürler Figen Hanım! İyi ki varsınız! Çok çalışıyorsunuz! Allah işinizi kolay kılsın! 

Filiz YÜKSEL

Kadın doğum doktorum Figen Temelli Akın' ın ilgisi ve bilgisinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca serviste NST görevlisi Emre hanımın yardım ve telkinleri için teşekkür ederim.

 

Hümeyra ÇEBİ TAVLI

Hastane çalışan personel, hemşireler ve özellikle ebe hemşirelerinden çok memnun kaldım. Figen hanımın hastası olarak ona güvenim zaten sonsuzdu. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.

 

Melek SOYGEL

Doktor Figen Hanıma ablamın hamileliği süresince göstermiş olduğu ilgisi ve sınırsız desteğinden dolayı teşekkürlerimi gönderiyorum.

Leyla UYSAL

Merhabalar. Kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim. Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

Leyla UYSAL

Merhabalar, 17.06.2014 Tarihinde kızımı Central Hospital'da dünyaya getirdim.Doktorum Figen Hanım sayesinde çok rahat ve kolay bir normal doğum gerçekleştirdik. Hastanenin kantininden yemeklerine, hasta kayıttan temizlik personeline kadar herkes çok titiz ve özverili çalışıyor. Güleryüzlü ebelerimizin yardımları da çok büyük tabiki. Doğum yapacak olan tüm anne adaylarına stressiz bir doğum için bu hastaneyi tercih etmelerini tavsiye ederim. Bir kadının en duygu dolu anlarını aksiliklerle gölgelemeyen aksine güzelleştirip destekleyen bu hastaneden ben çok memnun kaldım. Herkese tekrar teşekkürler.

Oda Süsleme Doğum Fotoğrafçılığı
Paylaş
Central Hospital Facebook

Misafir Yorumları

81 yaşındayım ve diş protezim yapıldı. Diş takibim Dt. Elif Çelikel'in tecrübesine ve sabrına teşekkür ederim. Atilla GÖKSELLİ Annem Mualla Gözen ( Dr. Kemal Akgüder Cad. Erenler Apt.) düşme ve kafa travması ile hastanenizde yatılı olarak Beyin Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Sayın Haluk Özsaraç tarafından tedavi edilmiş ve oluşan Vertigo ağrıları dahil sağlığına kavuşturulmuştur. Hastanede iken ve annemi taburcu ederken ve sonrası evde ilaç dozları takibiniz ile göstermiş olduğunuz yakınlık, tedavi ve ilgi nedeniyle kendi adıma ve annem Mualla Gözen adına başta doktorumuz Sayın Haluk Özsaraç olmak üzere Sayın Başhekimliğe ve yardımcı personelinize teşekkürlerimle en iyi dileklerimi sunarım. Saygılar, Bayezit KERESTECİOĞLU

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

E-BÜLTEN

Gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizi bırakabilirsiniz.

İptal Et Kayıt Ol

İLETİŞİM FORMU

Central Hospital hakkında şikayet, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

b
x
a
r
e
d
c

Bize Ulaşın 444 77 99

Kocayol Cd. Kozyatağı Sk. No.5
Kozyatağı 34742 İSTANBUL

Copyright © 2017 Central Hospital Kozyatağı
Her Hakkı Saklıdır.