İnsan Kaynakları

Anasayfa / İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Central Hospital olarak işe Alım sürecimiz, kurumumuza elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Öz geçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağrılırlar.

Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve Davranışa Odaklı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır.

Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilecek farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde ise diğer adaylarımıza telefon ya da elektronik posta vasıtasıyla mutlaka geri dönüş yapılmaktadır. Bize Başvurmak istiyorsanız; internet sitemizde yer alan iş başvuru formu başlığı altında niteliklerinize uygun bir pozisyona başvurabilir ya da genel başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel başvuruda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

İletişim Adresleri ;

[email protected]

İletişim Formu

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz


    Son Güncelleme Tarihi Ocak 29, 2024 Editör admin